Ексучасниця шоу "Танці з зірками" позихувалася розкішним будинком під Києвом

Ексучасниця шоу "Танці з зірками" позихувалася розкішним будинком під Києвом

Українська танцівниця та ексучасниця шоу "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова показала особняк, який нині будує під Києвом

Об этом сообщает Слон РУ

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "УНІАН", знаменитість поділилася, що будівництво почалося ще до 24 лютого, а зараз роботи тривають.

У Instagram-stories Ілона показала знімки свого будинку. Гвоздьова розповіла, що в її особняку немає жодної батареї — опалення забезпечується за допомогою теплої підлоги.

Зауважується наступне:

На фото можна помітити, що в цілому будинок дуже просторий і світлий. Наприклад, кухня виконана в теплому білому, світлому сірому і кавовому відтінках. Також в кімнатах багато джерел світла і великі вікна. Зірка хотіла створити для себе максимально комфортні умови, адже часто проводить час вдома.

Танцівниця зазначила, що ще в червні кухня була порожнім приміщенням, підготовленим до ремонту, а вже сьогодні вона повністю закінчена.

Варто вказати, що на початку літа 2022 року стало відомо, що окупанти зруйнували будинок Ілони Гвоздьової в Київській області. За даними ЗМІ, на його відновлення зірка витратила близько 10 тисяч доларів.

Також танцівниця розповідала, що будинку, де вона жила з родиною, більше немає. Крім будинку, загарбники обстріляли машину її чоловіка.

Нагадаємо, що нещодавно Обухівському центрі культури і дозвілля відбувся мистецький захід.


Источник: Криминал РУ