Toyota: Три мінівена майбутнього і диво-капсула

Підрозділ компанії Toyota, яка називається Auto Body, представило в рамках Токійського автосалону відразу три концепти мінівенів майбутнього і диво-капсулу Wonder-Capsule Concept.

Саме диво-капсула привернула найбільшу увагу автомобільної громадськості. Дизайн Wonder-Capsule Concept допоміг створити модний бренд одягу Anrealage. Авто вміщує всього двох пасажирів. Тут немає передньої панелі, тоді як показання приладів проектуються на лобове скло.

За всіма параметрами Wonder-Capsule Concept виглядає не гірше автомобілів з науково-фантастичних блокбастерів. Також на лобове скло виводиться картинка доповненої реальності, підказки навігаційної системи і т. д. Природно, далі концепту модель може не піти.

Чого не скажеш про трьох мінівенах майбутнього. Справедливості заради, це три варіації одного і того ж автомобіля. LCV D-Cargo служить для доставки вантажів, LCV Business Lounge можна використовувати в бізнес-середовищі, тоді як LCV Athletic Tourer призначений для спортсменів з обмеженими можливостями.