БПП і НФ: дострокові вибори до парламенту незаконні

Парламентські фракції "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенко" наполягають на тому, що проведення дострокових виборів Верховної Ради є незаконним.

Відповідна заява була озвучена з трибуни Ради у середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Верховна Рада піде на чергові вибори в жовтні, як це передбачено в Конституції... Будь-які спроби розпустити парламент в цій час — шкідливі і незаконні. Парламент приймає важливі закони, уряд працює у поті чола", — сказав глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак від імені своєї фракції і фракції БПП.

Також обидві фракції висловилися на підтримку голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо якого ініційований збір підписів в парламенті за його відкликання з посади спікера.

"Андрій Парубій залишається на посаді голови Верховної Ради, і до жовтня ми приймемо ще десятки і десятки необхідних Україні законів. Присутність Андрія Парубія на посаді спікера — це можливість не тільки утримати проукраїнську більшість до парламентських виборів, а й гарантія незмінності курсу держави, національного та зовнішньополітичного ", — додав Бурбак.

Дана заява з’явилася у відповідь на передбиворчу заяву переможця перегонів Володимира Зеленського в разі перемоги на виборах не тільки подати закон про імпічмент, а й розпустити Верховну Раду.
21 квітня відбувся другий тур виборів президента України.
«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/bpp-nf-dostrokov-vibori-do-parlamentu-nezakonn”