Вибух у Парижі: Число загиблих збільшилося (відео)

За даними, міністра внутрішніх справ Франції Крістофа Кастанера, серед загиблих в результаті вибуху в центрі французької столиці — двоє пожежників і двоє громадян.

На місці вибуху у Парижі. Фото: скріншот з відео.

В результаті вибуху, який стався 12 січня в Парижі, загинули чотири людини. Про це повідомляє телеканал "360" на каналі в Telegram, передають

За даними, міністра внутрішніх справ Франції Крістофа Кастанера, серед загиблих в результаті вибуху в центрі Парижа — двоє пожежників і двоє громадян. Також ще 10 осіб перебувають у вкрай важкому стані, один з них — пожежний.

Нагадаймо, попередньо причиною вибуху став витік газу в пекарні на вулиці Тревіз, яка була епіцентром вибуху. Раніше говорили, що внаслідок трагедії постраждали 20 осіб, а двоє в критичному стані, 7 отримали серйозні поранення і 11 виявилися травми легкого порядку.


Читайте також на сайті:

  • Вірогідність масових терактів в Росії зростає: ЗМІ оприлюднили цікаву деталь вибуху у Магнітогорську Вірогідність масових терактів в Росії зростає: ЗМІ оприлюднили цікаву деталь вибуху у Магнітогорську
  • Хіти тижня. Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська Хіти тижня. Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська "передбачив" трагедію з будинком (відео)
  • Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська "передбачив" трагедію з будинком (відео)
  • Вибух будинку в Магнітогорську: Жертв вже більше 30, серед них багато дітей Вибух будинку в Магнітогорську: Жертв вже більше 30, серед них багато дітей

Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/vybukh-u-paryzhi-chyslo-zahyblykh-zbilshylosia-video-262682.html”