Юлія Тимошенко назвала три конкретних кроки, які дозволять забезпечити українців житлом

Юлія Тимошенко назвала три конкретних кроки, які дозволять забезпечити українців житлом

Перегляд фінансово-кредитнлї політики держави допоможе розв’язати житлову проблему.

Про це лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила під час зустрічі з редакторами та журналістами Львівщини.

Вона переконана, що забезпечення українців житлом можливо завдяки трьом основним крокам.

Насамперед, треба скасувати непосильний для родин перший внесок (25-30% вартості житла), створити, як у розвиненому світі, страхові фонди, які страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%.

По-друге, треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів, які наразі і так знизились.

«Треба перейти на іпотечне кредитування на 15 років і більше. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб родини самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші, щоб цей внесок не руйнував щомісяця фінанси родини», — пояснила Голова партії.

Також, переконана Юлія Тимошенко, потрібно знизити вартість кредиту: не 20% річних по кредиту, як є в Україні зараз, а 3-4%.

Політик переконана, що необхідно і зняти «корупційний прес» з будівельної галузі. А розвиток будівництва не лише забезпечить доступ українців до житла, але й стимулюватиме економічне зростання.

Змінити фінансово-кредитну політику держави в інтересах звичайних українців можливо лише зі зміною влади, наголосила Юлія Тимошенко: «Нам потрібно поміняти керівництво НБУ- це компетенція президента і поміняти фінансову політику. І люди отримають квартири, і будівництво потягне економіку вгору».

ba.org.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1549877183-yuliya-timoshenko-nazvala-tri-konkretnih-kroki-yaki-dozvolyat.html”